Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare Miasto w Łęcznej po przebudowie

Utworzony przez mada, 13 października 2013 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Ferdek patrząc na Twoje wpisy wydaje się jakbyś od dziecka robił przy szambach. Staraj się o tym zapomnieć. Trochę optymizmu. Zobacz jak Łęczna zmieniła się przez ostatnie lata. Tylko ślepy tego nie widzi. Pewnie, że nie tylko burmistrz ma w tym zasługę bo także spółdzielnie i przedsiębiorcy (np.deptak). Rzygać się chce jak słyszę te utyskiwania ludzi, którzy w życiu nic nigdy nie zrobili tylko ciągle krytykowali. Są jak natrętne muchy. Krytyka jest wskazana i potrzebna, ale na pewno nie totalne krytykanctwo. Ja jestem dumny z tego miasta i cieszę zmianami jakie tu zachodzą.
  Ja nie miałem nigdy do tej pory styczności  z szambem - jestem osobą, powiedzmy dla Twojego zrozumienia "Mieszczuchem" ale od dłuższego czasu zacząłem wyczuwać jakieś swąd w mieście i pewnie większość osób też to dostrzega. W dzisiejszej darmowej Łęczyńskiej prasie, jakim jest Biuletyn Informacyjny - czytam i oglądam kolorowe zdjęcia, ale zauważam że: Na większości z nich jest Pan Burmistrz, ale w koło tylko dzieci, sprowadzone pewnie w zamian za otrzymany balonik. Czemu nie poproszono - nie powiadomiono  mieszkańców, że będzie takie otwarcie tych obiektów "chluby" Pana Burmistrza. Mieszkańcy chętnie pokazali by się na takiej imprezie, a balonika nie każdy pewnie by zechciał i koszty nie byłyby duże. Dzieciom pewnie coś na opowiedziano, o rewitalizacji starego miasta, mieszkańcom "KITU" wcisnąć się nie da, no chyba, że niektórym. Panie Specjalisto do spraw promocji - na str 7 widnieje kto miedzy innymi skonstruował tą "niby" rzetelną gazetę informacyjną. Szanowna redakcjo, jakoś nie zauważyłem, żeby w Biuletynie był  pokazany budynek, co obrasta grzybami i jest tematem większości wpisów tu na DW Przecież remont tego budynku  podobno też dofinansowała UE. Czyżbyście Państwo Twórcy Biuletynu Prawdy zapomnieli, że to Wasz OBIEKT i to pod nosem Urzędu Może Ci Wielcy Obrońcy  się wypowiedzą, dlaczego budynku nie ma w gazecie i na zdjęciach. Panowie niech rzetelność tej gazety będzie z WAMI, bo Moc propagandy sukcesu, gdzieś się Wam dawno  zatraciła. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty ferdziu zrobiłeś dla tego miasta oprócz ciągłego krytykowania? Jak Ci nie pasuje , to weź przykład od swojego kolegi Siegiedy i wyjedź do Warszawy. Wiele jest do poprawy w tym mieście, ale chyba jak w każdym innym. Możesz ruszyć dupę z przed komputera i iść do urzędu i zgłosić co Ci nie pasuje.  Pisaniem na forum nic nie zmienisz. Powstała fontanna - źle , trwa rewitalizacja starego miasta - źle, powstało miejsce, gdzie dzieciaki mogą uczyć się ruchu drogowego - źle. Zresztą na takie inwestycje jak ta ostatnia zawsze muszą być pieniądze, bo na dzieciach i bezpieczeństwie nie można oszczędzać, może jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz, wieczny malkontencie          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Tobie Panie Gościu Wirtualny, nie myślę się tłumaczyć, co zrobiłem dla Miasta. Tu obecnie mieszkam i tu płacę podatki, opłaty itp  - na dodatek Duże jak nigdzie dotąd. To ja oczekuję, od Miasta, mówiąc pospolicie - ruszenia dupska urzędników  w inwestycjach miejskich - zrobienia konkretnie czegoś, co dla  mieszkańca będzie zauważone i przyniesie korzyść. Na razie te rządy przynoszą tylko wstyd. Dobrze napisałeś, abym poszedł do"urzędu" z małej litery, bo do dużej to mu jeszcze daleko. I co mam tam zgłosić? - wysoką cenę wody. - śmieci. - brak parkingów. - ciemne chodniki i szosy w osiedlach, na których nie ma oświetlenia. - dziurawe ulice, remont był 20 lat temu. - brak dojścia do szpitala z osiedli, bo dookoła to i przez Ciechanki dojść pewnie można. - niewypał z otwarciem targowiska. - potem konflikt z Wojewodą co do  miasteczka rowerowego. - zaskarżone do nadzoru budowlanego przez mieszkańców pomniki na Obrońców Pokoju. - sprawa MOPSu - w Łęcznej, kilka tysięcy ludzi wyciągnęło wnioski. - wróćmy do targowiska - wypowiedzi Burmistrza o obcokrajowcach - teraz już wszyscy w Polsce się dowiadują, Kto Łęczną zarządza. - temat tygodnia doniesienie na tego co pisze PRAWDĘ. - A teraz coś z historii : - Pamiętasz panie Gościu, dlaczego autobusy nie jeździły na dworzec w Łęcznej - dla przypomnienia: - poszło o kasę. Tobie i Tobie podobnym, co cieszą się obecnie z rządów Pana Burmistrza, jak  wprowadza podwyżki opłat  zadam pytanie, czy nasza Łęczna ma być rozsławiana, że jest najdroższa, znana  w Polsce z niewyważonych wypowiedzi Pana Burmistrza. Ale cieszmy się z tego co nam dziś w biuletynie Pan  - Redaktor Urzędowy pokazał, bo nie wszyscy by się dowiedzieli, że to Pan Burmistrz tego dokonał. :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bardzo można poszargać własne nazwisko? Od dzisiaj pan rzecznik jest dla mnie doskonałym przykładem. W ogóle co z tą żoną w MOPSie jest?   http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14790923,Blog_miejski__bez_wasow_w_tle___Burmistrz_sciga_autora.html#LokLubTxt  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak młody, energiczny, nieskażkony układami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podaje Pogotowie Dziennikarskie:   "Tymczasem opinia adwokata Artura Wdowczyka z warszawskiej kancelarii adwokackiej A. Wdowczyk jest jednoznaczna. - Moim zdaniem blog nie jest gazetą. To nie jest periodyk - podkreśla mecenas. "   No i wyjaśniło się, Pan Mecenas ma rację. A ponieważ LLE24.pl to periodyk - to nie jest blogiem. A więc wymaga rejestracji. Tak zresztą wynika z tekstu w "Gazecie". Chyba, że podawanie codzienne a nawet kilka razem na dzień informacji - sportowych, kryminalnych itd. to nie periodyk. Albo ja jestem idiota, albo ktoś ze wszystkich chce zrobić idiotów.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam na ciebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również tak stawiam. Chociaż też czuje się zrobiony w idiotę przez Kuczyńskiego, który utrzymywał, że jego serwis jest niezależny. Trzymaj sie bartol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.org/lokalizacjatelefonu   na te stronie można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć i swój by przyszła nam wiadomość z dokładną lokalizacją. Polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DZIAŁA:     To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę:  http://lokalizacja-telefonu.pl/zsh7       Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po wyborach słyszałem słowa, że to dobrze dla miasta, ze młodzi dostali się do polityki lokalnej, że potrzebna jest świeża krew. Tylko w tym przypadku w tej krwi jest jakieś zakażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam na ciebie :)
Myślę, że stawiacie przede wszystkim na prokuratora. Zobaczymy czy słusznie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet przecież miałeś być na urlopie wypoczynkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TO DZIAŁA:     To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę:  http://lokalizacja-telefonu.pl/zsh7       Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
 Rozmaże, to ci się umysł, jak karzą ci wysłać SMS za 20 zł i jeszcze podasz swój nr. w świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz życ w gnoju, nikt ci tego nie broni. Możesz nawet gnojem posypać sobie głowę. Ale daj życ innym normalnie!!!
wyłożenie placu kostką , uważasz , że jest pięknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz życ w gnoju, nikt ci tego nie broni. Możesz nawet gnojem posypać sobie głowę. Ale daj życ innym normalnie!!!
wyłożenie placu kostką , uważasz , że jest pięknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne nie piękne najważniejsze,że piękniejsze i znacznie praktyczniejsze od tego co było-obejrzyj stare zdjęcia,również kocie łby na niektórych ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ulicach w osiedlach jest odwrotnie. Ty "Pomysłowy"  obejrzyj sobie stare zdjęcia osiedli, ich drogi i parkingi. Na starych  zdjęciach wyglądają lepiej. niż na nowych Stare miasto to powinno być Stare - popatrz na stare miasta w Polsce, tam się restauruje tak, by dalej wyglądało jak dawniej. Popatrz " Pomysłowy" na budynek ten wyremontowany na placu Kościuszki - pieniądze wydane, a na budynku GRZYB. Za tę kasę postawiono by nowy od podstaw, tylko nadzór musiałby być nie z Urzędu. W tej bajce o pomysłowym Dobromirze myśli autorowi zastukały do głowy i miał jakiś pomysł. Ciebie  cegłą walić w łeb, a i tak byś nic nie wymyślił, bo Ty nie potrafisz myśleć Sam - władza za Ciebie myśli. :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FRUSTRACIE---czarne ubranie-trumniaki-mały kondukcik-dołek na górce koło Starej Wsi -połóż się i poczekaj na lepsze czasy dla FRUSTRATÓW-w Zaduszki życzę dużych przeżyć w tym dołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie poniedziałek już niedługo. Pójdziesz do urzędu tam poklepią cie po pleckach powiedzą nie łam się. Lepiej nie będzie ale nie załamuj się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...